Για computerάκιες...

Μικρές αγγελίες για ανταλλαγή αναρριχητικού εξοπλισμού
Post Reply
aigeas

Για computerάκιες...

Post by aigeas »

Λίγο άκυρο αλλά όλο και κάποιος θα θέλει τα εξής:

Scanner Canon 3200F, 1200X2400 dpi για να σκανάρει και τα slights του από τις αποστολές του στα Ιμαλάια...και ηχεία altec lansing 5.1 + subwoofer με soundblaster extigy 5.1 για να ακούει καλά τις κραμπονιές από τις ταινίες του Τσιαντού...και σκληρός 160 GB καινούργιος με 2 ετη εγγύηση (για laptop ή με πατέντα-βύσμα για tower) για να αποθηκεύει όλα τα παραπάνω...και RAM 2 GB για να τρέχει μόνο ο υπολογίστής και όχι ο αναρριχητής...και έπιπλο για laptop.

Όλα αυτά στην τιμή των 140 ευρώ.Γιατί τα δίνω;
Επειδή έχω υπολογιστή με vista χάρισμα από συγγενή,pro model,και έτσι η soundblaster δεν μου συνδέεται (είναι μοντέλο συμβατό μόνο με xp).Με γεια μου το νέο ηχοσύστημα home cinema οπότε τέρμα οι ταινίες στο laptopακι (42´´πλέον), τέρμα και το laptop καθότι είχε ατύχημα με μοτοσακό και μας άφησε χρόνους.Ο σκληρός είναι σε εγγύηση καθότι είχα 2 και απλά μου έμεινε ο ένας.Η Ram διεσώθηκε και είναι άθικτη.Το έπιπλο ούτε που ξέρω πως βρέθηκε στα χέρια μου.
Δεκτός κάθε έλεγχος,καθότι όλα λειτουργούν άψογα...Α το scanner έχει χρησιμοποιηθεί μόνο 2 φορές καθότι έχω άλλα 2 πολυμηχανήματα που λειτουργούν.

Το τηλ.μου είναι 6938606943. Πρωινές ώρες μόνο μήνυμα.
aigeas

Post by aigeas »

Δίνω δωρεάν και το laptop (επειδή θα το ρίξω στην ανακύκλωση ) μήπως κάποιος το θέλει για κάνα ανταλλακτικό.
aigeas

Post by aigeas »

Νέα τιμή 100 ευρώ.
aigeas

Post by aigeas »

Πουλήθηκαν.
Έμεινε μόνο το σκάνερ το οποίο δίνω 40 ευρώ.Έχει χρησιμοποιηθεί μονο 3 φορές καθότι έχω ήδη 2 πολυμηχανήματα.
aigeas

Post by aigeas »

Πουλήθηκε και αυτό...
Post Reply