Τομέας απόψεων για εξοπλισμό - Gear Review

Παρατηρήσεις, προτάσεις και αναφορά σφαλμάτων για το routes.gr
Post Reply
kangoo
Posts: 80
Joined: 23 Aug 2006 17:00

Τομέας απόψεων για εξοπλισμό - Gear Review

Post by kangoo »

Καλησπέρα Δημήτρη,
σκέφτηκα αν και εφόσον είναι εύκολο να δημιουργηθεί στο forum ένα ξεχωριστό κομμάτι στο οποίο θα καταθέτουμε τις απόψεις μας μέτα από δοκιμές εξοπλισμού και υλικών που αγοράζουμε ή κατέχουμε ήδη ο καθένας μας, ώστε να βοηθήσουμε τον εκάστοτε υποψήφιο αγοραστή να μπορεί να βρεί - εάν υπάρχουν βέβαια - σχόλια σχετικά με το προιόν που τον ενδιαφέρει.
Άλλωστε όλοι μας πιστεύω έχουμε ανατρέξει πριν από την αγορά εξοπλισμού σε γνωστά sites για να δούμε απόψεις χρηστών που ήδη τα έχουν αγοράσει και να δούμε πως λειτουργούν στην πράξη.
Τα ήδη υπάρχοντα σχετικά δημοσιευμένα topics χάνονται λίγο στις διάφορες υποκατηγορίες του forum οπότε αν αποφασίσεις να το δημιουργήσεις καλό θα ήταν να μεταφερθούν και αυτά εκει.
Πιστεύω πως καλό θα ήταν να ανταλλάσουμε απόψεις και να ενημερώνουμε τους υπολοίπους με τις παρατηρήσεις μας όπως έγινε και με την συζήτηση για το Reverso 3.

Σε ευχαριστώ..

Αν χρειαστείς βοήθεια και μπορώ, στην διάθεσή σου.
Dimitris
Posts: 662
Joined: 17 Apr 2006 22:41
Location: Athens

Post by Dimitris »

Νομίζω πως το "Ασφάλεια και βαθμολόγηση διαδρομών" θα μπορούσε να καλύψει αυτό που λες. Δεν ξέρω αν ένα καινούργιο θέμα θα προσφέρει κάτι, ειδικά αφού τέτοιες δοκιμές δεν γίνονται συχνά. Αν υπάρξουν αρκετές, τότε μπορούμε εκ των υστέρων να τις μεταφέρουμε σε μια νέα ενότητα όπως προτείνεις.
kangoo
Posts: 80
Joined: 23 Aug 2006 17:00

Post by kangoo »

Δημητρη,
επετρεψε μου να σου πω με ολο τον σεβασμο πως το να κανεις review σε ενα πχ νεο αναρριχικο παπουτσι η σε μια νεα συσκευη ασφαλισης δεν εγκειται ουτε στην ασφαλεια αλλα ουτε στην βαθμολογηση που προανεφερες.H προταση μου ειχε να κανεις με καθαρα παρουσιασεις νεων προιοντων που αγορασαμε και τις αποψεις μας.

Φυσικα και η μη αποδοχη της προτασεις μου καλοδεχουμενη.

Φιλικα :D
Ant
Posts: 89
Joined: 07 Feb 2008 12:20

Post by Ant »

λιγο ασχετο αυτο που θα πω (συγνωμη γι'αυτο)... μιας που λετε για νεα θεματα μια προταση: ισως ολα τα ποστ για τις φωλιες πουλιων θα έπρεπε να μαζευτούν μαζί σε καποιο απο τα υπάρχοντα θεματα(δεν ξερω που, στα διαφορα, στις ανακοινωσεις, ορεινο περιβαλλον??) γιατι έτσι διασκορπισμενα που ειναι ψιλοχανονται...
Post Reply