Αναρρίχηση στον Αλμυρό (Βόλο). Προτάσεις...

Πληροφορίες, εντυπώσεις και παρατηρήσεις σχετικά με τις αθλητικές διαδρομές
Post Reply
yannis-x
Posts: 26
Joined: 09 Jan 2008 12:45
Location: Athens

Αναρρίχηση στον Αλμυρό (Βόλο). Προτάσεις...

Post by yannis-x »

Φεύγω τριήμερο στον Αλμυρό Βόλου με σχοινοσύντροφο ντόπιο, που όμως έχει να πατήσει 16 μήνες στα πεδία της περιοχής. Ξέρει κανένας τι "παίζει" έστω εκεί κοντά; Βαθμολογίες γύρω στο 6c-7a+.
Go climb yourself ρε...
Planar
Posts: 365
Joined: 30 Mar 2007 14:28
Location: Maganopigado
Contact:

Post by Planar »

Δεν εχω παει ποτε αλλα το σκεφτομαι για Καθαρα Δευτερα, οποτε αν πας πες γενικα τι παιζει

Τσεκαρε:
http://www.geocities.com/magnesiaclimbing/
Το παλικαρι που εχει ανεβασει το site (Χρηστος?) απανταει email και ειναι γενικα πολυ προθυμος με συμβουλες και πληροφοριες.

επισης βλ Ανεβαινοντας Νο 34 (καπως παλιο) για πεδια κοντα στον Αλμυρο (αναβρα και κοφοι)
yannis-x
Posts: 26
Joined: 09 Jan 2008 12:45
Location: Athens

Post by yannis-x »

Super! Το site που μου 'στειλες είναι πολύ καλό. Βλέπω να πηγαίνουμε στους Κοφούς. Φυσικά θα σ' ενημερώσω αν έχουν ανοιχτεί κι άλλες διαδρομές.
Go climb yourself ρε...
Dimitris
Posts: 662
Joined: 17 Apr 2006 22:41
Location: Athens

Post by Dimitris »

Για να ευλογήσουμε και λίγο τα γένεια μας, το site αυτό είναι καταχωρημένο στις Συνδέσεις, όπως και πολλά άλλα. Στις σελίδες των συνδέσεων μπορούμε όλοι να συμμετέχουμε για τον εμπλουτισμό τους.
yannis-x
Posts: 26
Joined: 09 Jan 2008 12:45
Location: Athens

Post by yannis-x »

Καλά κάνεις και τα λες Dimitris για να αφυπνιζόμαστε και λίγο. Τόσο καιρό δεν είχα περιηγηθεί στις συνδέσεις. Πραγματικά εξαιρετική προσπάθεια και θα γίνω κι εγώ αρωγός, όσο μπορώ. Ευχαριστώ.
Go climb yourself ρε...
nioniakis
Posts: 179
Joined: 25 Oct 2006 17:01
Location: Κυθηρα
Contact:

Post by nioniakis »

πω πω ρε γαμω τις δουλειες εχει κανει!!Φοβερο site!!!
AlexHwaRang
Posts: 425
Joined: 01 Jul 2007 16:33

Post by AlexHwaRang »

Και για να επαναλαμβανομαστε¨ www.intotherocks.net . Ανανεώνεται συνεχώς. Είναι βέβαια για αλπινισμό. :wink:
Dimitris
Posts: 662
Joined: 17 Apr 2006 22:41
Location: Athens

Post by Dimitris »

Μπήκα. Κάτι ψιλοκαταλαβαίνω από Ιταλικά, αλλά και μόνο τις φωτογραφίες να δεις φτάνει. Τι κάνουνε οι άνθρωποι!
Post Reply