ΕΠΕΙΓΟΝ ΚΑΤΟΧΟΙ ΤΟΥ GRIGRI 2!!!!

Πληροφορίες και απόψεις για την ασφάλεια και την βαθμολόγηση διαδρομών
Post Reply
User avatar
adimitrakou
Posts: 49
Joined: 02 Jul 2009 16:38
Location: ATHENS

Post by adimitrakou »

Το Link δεν λειτουργει. Μηπως το εβγαλαν αμέσως. Εγω το εχω ηδη αγορασει εδω και 10 μερες. Χανω τα χρηματα μου;
kitsos
Posts: 206
Joined: 12 May 2007 01:03
Location: exarceia city

Post by kitsos »

adimitrakou wrote:Το Link δεν λειτουργει. Μηπως το εβγαλαν αμέσως. Εγω το εχω ηδη αγορασει εδω και 10 μερες. Χανω τα χρηματα μου;
error 404 μου βγάζει, μάλλον το ακύρωσαν αμέσως, τι έλεγε ρε che?
Che
Posts: 267
Joined: 01 Jan 2009 20:07
Location: ATHENS,GREECE

Post by Che »

θα πας στο μαγαζι που το αγορασες και θα τους πεις για την κατασταση να επικοινωνησουν με τον αντιπροσωπο τωρα η διαδικασια ειναι η εξης οταν σηκωνεις το μοχλο εχει ενα κωδικο διπλα σε ενα τετραγωνακι αυτος ειναι ο αριθμος παραγωγης αποτελειται απο 5νουμερα 2 γραμματα και αλλα 4 νουμερα. αν τα πρωτα 5 νουμερα ξεκινανε απο 10326 μεχρι 11136 συμπεριλαμβανομενων και των ενδιαμεσων αριθμων πχ 10327 10328 κ.ο.κ τοτε του δινεις πισω το γριγρι και σου κοβει πιστωτικο αυτος πρεπει να το επιστρεψει στον αντιπροσωπο και να του κοπει απο κει πιστωτικο και μετα θα γινει αντικατασταση η οποια ομως απο οτι εχω ηδη ενημερωθει πιθανον να καθυστερησει...

πως εχει το θεμα τωρα...ο λογος αποσυρσης ειναι το γεγονος οτι εχουν βαλει λιγη αντοχη επαναφορας του μοχλου με αποτελεσμα αν ασκησει καποιος πολυ μεγαλη πιεση για να κατεβασει τον αλλο υπαρχει περιπτωση ο μοχλος να υποστει ζημια με αποτελεσμα το ελατηριο του να μην επιτρεψει την αυτοματη ασφαλιση...αυτο.

Εκτος και αν επεσε και η Petzl Θυμα hacker πραγμα ομως σχεδον απιθανο...τωρα γιατι το link βγαζει λαθος θα σε γελασω....
teochristopoulos
Posts: 223
Joined: 09 Oct 2007 19:36
Contact:

Post by teochristopoulos »

Κομμένα βύσματα, γρι-γρι που δεν μπλοκάρουν.... άσχημα τα πράματα!!!

http://www.youtube.com/watch?v=T6WMVNZbhd0
User avatar
adimitrakou
Posts: 49
Joined: 02 Jul 2009 16:38
Location: ATHENS

Post by adimitrakou »

Post Reply