Μαιμου Σχολή αρχαρίων ορειβασιας Αχαρνών??????????

Ερωτήσεις, απαντήσεις και τοποθετήσεις για την ορειβατική εκπαίδευση
Post Reply
geka
Posts: 249
Joined: 15 Mar 2010 13:45

Μαιμου Σχολή αρχαρίων ορειβασιας Αχαρνών??????????

Post by geka »

Είπα και εγώ να κάνω την μέσου ορειβασιας όχι οτι την χρειάζομαι κιόλας και τα πράγματα κατέληξαν ως εξής:
Μαζεύω τα χαρτιά πέρυσι και πάω στον επος φυλής και μου απαντάνε "δεν μπορείς γιατί το χαρτί του Αχαρνών δεν το αναγνωριζει ο γεωργουλης (μαϊμού λέω εγώ μέσα μου ), οκ λέω θα μπω σε μια του Αχαρνών φέτος τυπικά μιας και είχα τελειώσει την σχολή το 98-99 και ύστερα θα πάω στην μέσου.Τηλέφωνό στων Αχαρνών και μιλάω με τον Κ.Νικά του λέω το θέμα μου και μου οκ το λάθος ήταν δικό μας γιατι δεν δίναμε της Ομοσπονδίας αλλα δικά μας χαρτιά οπότε θα μπεις σε μια Σχολή αρχαρίων θα μας πληρώσεις την ασφάλεια και θα πάρεις το επίσημο χαρτί της ΕΟΟΑ και έτσι θα μπορέσεις να πας στην Μέσου.Όλα καλά μαζεύω τα απαραίτητα (χαρτί γιατρού, φωτογραφιες,κλπ) τα δίνω στον Κ.Νικά και όλα οκ..Ξαφνικά το απόγευμα με παίρνει τηλ και μου λέει δεν μπορούμε να σε βάλουμε γιατί ο εκπαιδευτής δεν συμφωνεί και θα πρέπει να ξανακάνεις και να ξαναπληρωσεις την σχολή. Δλδ ο ιδιος εκπαιδευτής που υπέγραφε το πτυχίο του 98-99 αμφισβητούσετην ίδια του την υπογραφή και εκπαίδευση. Τα περνω στο κρανίο και έγινε το έλα να δεις,το τι δικαιολογιες άκουσα δεν λέγεται (έχει περάσει καιρός,δεν ξέρουμε τότε τι έκανες κλπ).
Εχει κανενας παρόμοια περίπτωση και τυχόν λύση για το παραπάνω γεγονός;;;;;;;;κάθε βοήθεια είναι χρήσιμη.
Post Reply