Αρθρογραφία

Γενικές συζητήσεις που σχετίζονται με την αναρρίχηση και το ορεινό περιβάλλον
Lacrimosa
Posts: 106
Joined: 20 Aug 2008 10:06

Post by Lacrimosa »

Ant... Δεν θέλω ούτε εγώ να "ξεχειλώσει" το θέμα....

Το πρόβλημα δεν είναι η δημιουργία κάτι νέου... έχει κανείς την εντύπωση πώς αν ρωτήσει κάποιος τους δημιουργούν των διαδρομών αν μπορεί να τις αναδημοσιεύσει, θα του πουν όχι???

Το πρόβλημα εδώ είναι ότι (ίσως από δόλο) ΔΕΝ ΕΡΩΤΗΘΗΚΑΝ, ούτε καν αυτοί οι κυριότεροι, που αφιερώνουν χρόνο και χρήμα, κόπο και προσπάθεια...

Τέσπα, ελπίζω να τελειώσει σύντομα το site και το "κατέβασμα" που ανάφερε ο kitsos να είναι οριστικό!!!
User avatar
Ibex
Posts: 711
Joined: 15 Aug 2006 14:49

Post by Ibex »

Θα πρότεινα να μην είμαστε τόσο εχθρικοί. Αν ο δημιουργός του www.boulder.gr έρθει τελικά σε επικοινωνία με τις πηγές του υλικού του (συγγραφείς βιβλίων οδηγών, και αντίστοιχα web sites από όπου έχει αντλήσει υλικό) και του επιτρέψουν την μερική, ή ολική αναδημοσίευση του υλικού, τότε θα ήταν ευχής έργον να ξανανέβει έστω και πετσοκομμένο το συγκεκριμένο site. Εμένα προσωπικά δεν μου είναι σε τίποτα χρήσιμο, αλλά φαινόταν εύχρηστο και όμορφα σχεδιασμένο.
"Πολλὰ μὲν ἄλλα Νύμφαι κἠμὲ δίδαξαν ἀν᾽ ᾤρεα βουκολέοντα ἐσθλά." Π.Α.
psirro
Posts: 12
Joined: 23 Oct 2009 20:08

Post by psirro »

Το ίδιο έγινε και με την Νεδουσα. Μια μέρα βρέθηκαν όλες οι πληροφορίες που πέρναγα στο facebook, αντεγραμμένες στο boulder.gr πρόσπαθησα να έρθω φιλικά σε επαφή με τον δημιυργό του boulder.gr μιας και έχουν γίνει πολλές αλλαγές στις διαδρομές κλπ αλλα καμία απάντηση.....
Michael Fountoulakis
Posts: 125
Joined: 18 Nov 2008 15:27
Location: Keratsini

Post by Michael Fountoulakis »

καλό θα ήταν να μάθουμε το όνομα του ... :o
τα πάντα ρεί
Post Reply