Σακίδιο μεταφοράς παιδιού Osprey Poco Premium

Μικρές αγγελίες για ανταλλαγή αναρριχητικού εξοπλισμού
Post Reply
Planar
Posts: 365
Joined: 30 Mar 2007 14:28
Location: Maganopigado
Contact:

Σακίδιο μεταφοράς παιδιού Osprey Poco Premium

Post by Planar »

Πωλείται σακίδιο μεταφοράς παιδιού Osprey Poco Premium. Το σακίδιο βρίσκεται σε πολυ καλή κατάσταση. Έχει ενσωματωμένη προστασία για τον ήλιο και συνοδεύεται με αδιάβροχο κάλυμμα (raincover). Περισσότερες λεπτομέρειες εδώ: https://www.rei.com/product/828440/ospr ... ld-carrier

Τιμή 150 Ευρώ.

Φωτογραφίες διαθέσιμες για όποιον/α ενδιαφέρεται.
marinalito
Posts: 2
Joined: 20 Dec 2020 10:26

Re: Σακίδιο μεταφοράς παιδιού Osprey Poco Premium

Post by marinalito »

Καλησπέρα. Με ενδιαφέρει το σακίδιο.
Εσείς πόσο καιρό το χρησιμοποιησατε;
Θα μπορούσα να δω και κάποιες φωτογραφίες;
Το τηλέφωνο μου είναι εξήντα εννιά 792305 εβδομήντα εννιά για πιο άμεση επικοινωνία.
Περιμένω νέα σας. Ευχαριστώ
Planar
Posts: 365
Joined: 30 Mar 2007 14:28
Location: Maganopigado
Contact:

Re: Σακίδιο μεταφοράς παιδιού Osprey Poco Premium

Post by Planar »

Καλησπέρα
Δυστυχώς το πούλησα πριν λίγες ημέρες. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον

Αναφορικα με αυτα που ρωτήσατε εγω το πηρα ήδη μεταχειρισμένο απο ενα φιλο και το χρησιμοποίησα 2 χρόνια, απο 1,5 μεχρι 3,5 (και αλλα τόσα ο αδερφος μου) και εβγαλα παρα πολλα μιλια, πολλες εκδρομές και 4 ταξιδια εξωτερικό. Παρόλα αυτά πραγματικα στο τελος δεν ειχε καμια ουσιαστική φθορα εκτος απο τριψιματα στα υφασματα και στις γωνίες. Γενικα ειναι φοβερο εργαλειο και παρα πολυ καλη κατασκευη.
Ειδικα αν καταφέρετε να βρειτε μεταχειρισμένο σε αυτη τη τιμη κραταει πληρως την αξια μεταπώλησης του μετά.

Ειναι βασικό να αφιερώσετε (ικανο) χρόνο στη σωστη ρυθμιση του στην αρχη τοσο για αυτον που θα το εχει στη πλατη οσο και για το παιδι. Επειδη εχει μεταλλικό σκελετό στην αρχη με ενοχλουσε αρκετά μεχρι να βρώ τη σωστη ρυθμιση
marinalito
Posts: 2
Joined: 20 Dec 2020 10:26

Re: Σακίδιο μεταφοράς παιδιού Osprey Poco Premium

Post by marinalito »

Σε ευχαριστώ πολύ για όλες τις πληροφορίες!
Καλά περπάτηματα και καλές γιορτές!
Post Reply