Εγκαίνια βιβλιοπωλείου Dhaulagiri

Ανακοινώσεις ορειβατικών εκδηλώσεων ή γεγονότων
Post Reply
Dimitris
Posts: 662
Joined: 17 Apr 2006 22:41
Location: Athens

Εγκαίνια βιβλιοπωλείου Dhaulagiri

Post by Dimitris »

Στις 16/12/2008 γίνονται τα εγκαίνια του βιβλιοπωλείου Dhaulagiri του Β. Βρούτση.

Image

Αν θέλετε μπορείτε να κατεβάσετε το σχετικό σποτάκι (3.358 KB) από εδώ.
B.B.
Posts: 9
Joined: 09 Nov 2007 12:07

Re: Εγκαίνια βιβλιοπωλείου Dhaulagiri

Post by B.B. »

Dimitris wrote:Στις 16/12/2008 γίνονται τα εγκαίνια του βιβλιοπωλείου Dhaulagiri του Β. Βρούτση.

Image

Αν θέλετε μπορείτε να κατεβάσετε το σχετικό σποτάκι (3.358 KB) από εδώ.


Μέσα από τις φιλόξενες “ψηφιακές” σελίδες του routes που τόσο με έχει στηρίξει στο νέο μου ξεκίνημα, θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ όλους εσάς που παρευρεθήκατε χτές στην συνάντηση αυτή γνωριμίας – εγκαίνια στο μαγαζί μου, όλους εσάς που επικοινωνήσατε με κάθε τρόπο μαζί μου για να μου ευχηθείτε καθώς και όλους όσους θέλατε να είσαστε αλλά δεν μπορούσατε.
Ήταν ιδιαίτερα τιμητική και πραγματικά συγκινητική η παρουσία ανθρώπων που βρεθήκαμε μαζί στο βουνό που έδωσε το όνομα στο μαγαζί, του πρόεδρου της ομοσπονδίας και παλιών και νέων διοικητικών στελεχών του συλλόγου μου και άλλων συλλόγων, ανθρώπων που έχουμε βρεθεί στο βουνό και σε σπήλαια, παλαιών και νέων σχοινοσύντροφων και μαθητών μου, ανθρώπων που ίσως να είχαμε διαφωνήσει κάποτε!
Άκουσα με πολύ προσοχή τις υποδείξεις και τις προτάσεις σας.
Κάθε συμβουλή είναι πολύτιμη για μένα, και μια και στον γενικό χαμό χτες ήταν αδύνατον να υπάρξει κάποιο τετράδιο για να μπορεί κάποιος να γράψει παρατηρήσεις και υποδείξεις για την καλύτερη λειτουργία του έτσι ώστε το Dhaulagiri να γίνει κάτι παραπάνω από ένα μαγαζί (αναγνωστήριο, τόπος προβολής φωτογραφιών και ιδεών) θα παρακαλούσα όποιος θέλει να μου τις στείλει στο mail μου info@dhaulagiri.gr

Σας ευχαριστήσω όλους

Βαγγέλης Βρούτσης
Eva
Posts: 26
Joined: 17 Apr 2006 22:38
Location: Athena

Post by Eva »

Να είσαι πάντα καλά, καλή δύναμη και καλές δουλειές!

(Δυστυχώς δεν καταφέραμε να έρθουμε αλλά θα σε επισκεφτούμε -με τις ιδέες και προτάσεις μας- σύντομα!)
angelobike
Posts: 225
Joined: 20 Apr 2007 19:52
Location: athina
Contact:

Post by angelobike »

Βαγγέλη τα είπαμε τηλεφωνικά προ εγκαινίων και σου εύχομαι και από εδώ κάθε επιτυχία στο όνειρο σου φίλε.
ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΕΟΔ ΑΤΤΙΚΗΣ
Post Reply